آخرین خبرها
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خراسان شمالی:

۱۵۰ دستگاه بخاری گازی بین اقشار کم‌برخوردار خراسان‌شمالی توزیع شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: این ستاد ۱۵۰ دستگاه بخاری گازی در قالب «پویش دلگرمی احسان» در آستانه دهه مبارک فجر بین خانوارهای کم‌بضاعت استان توزیع کرد.
اشتراک گذاری
17 بهمن 1401
نویسنده : محمد راستگردانی
منبع : ریزخبر
کد مطلب : 5912
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ریزخبر؛ محمد نبی شکیبایی اظهار کرد: این تعداد بخاری به ارزش تقریبی سه میلیارد ریال بین خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده و ساکن محلات کم برخوردار هستند، توزیع شد.

وی افزود: هریک از دستگاه های بخاری توزیع شده به ارزش حدود ۲۰۰ میلیون ریال که توسط ۴۰ گروه مردمی بین اقشار کم برخوردار توزیع شد.

شکیبایی تصریح کرد: این امر در راستای رسالت اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و برای حمایت از اقشار کم برخوردار و بی بضاعت استان انجام می شود.

وی بیان کرد: پویش دلگرمی احسان با همکاری مجموعه‌های مردمی، خیریه‌ها، گروه‌های جهادی و همچنین مراکر نیکوکاری انجام می‌شود و خانواده‌هایی که توسط این مراکز و این ستاد شناسایی شده اند در این پویش قرار دارند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: هدف ما در ستاد آن است که تا حد توان به وضعیت معیشت خانوارهای بی‌بضاعت و کم‌بضاعت کمک کنیم و امید است مشارکت و همراهی مردم خوب این خطه در این زمینه افزایش یابد.

خراسان شمالی با جمعیت یک میلیون نفر حدود ۶۰ هزار و ۲۵۵ خانوار با جمعیتی در حدود ۱۱۲ هزار نفر زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

خراسان شمالی از نظر سرانه درآمد خانوار، در رده آخرین استان‌های کشور قرار دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری در ایلام
با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛

تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری در ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *